Jaunumi

Sēriju par bronzas medaļām ar panākumu uzsāka “Jūrmalas Sports” handbolisti! 0

Sēriju par bronzas medaļām ar panākumu uzsāka “Jūrmalas Sports” handbolisti, kas savā laukumā Spuņciemā ar 26:20 pārspēja “Ogre/Miandum” un sērijā līdz trim uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0.

Šīvakara spēli veiksmīgāk iesāka laukuma saimnieki, kas pirmajās minūtēs izvirzījās vadībā ar 4:1. Pēc Iļjas Želnas un Arta Kurmēna gūtajiem vārtiem ogrēniešiem izdevās samazināt rezultātu līdz minimumam, tomēr nespēja tikt galā ar “Jūrmalas Sporta” līderi Rolandu Ivanovu liedza panākt izlīdzinājumu. Puslaika gaitā mājiniekiem izdevās atrauties līdz +5, taču “Ogre/Miandum” līdz pārtraukumam ar kopīgām pūlēm atkal spēja pietuvoties līdz vienu vārtu starpībai – 12:11.

Otrā puslaika sākumā Rolands Ivanovs un Uldis Lībergs panāca +3 (14:11) mājiniekiem, bet turpinājumā viesiem izdevās ne tikai panākt pretiniekus, bet pēc Arta Laganovska metiena arī pirmoreiz spēlē izvirzīties vadībā – 17:16. Ilgi gan Ogrei vadību noturēt neizdevās, jo jau pēc pusminūtes Jānis Kupčs panāca neizšķirtu, bet minūti vēlāk atjaunoja vadību “Jūrmalas Sportam”. Izšķirošajos brīžos jūrmalnieki demonstrēja pārliecinošāku sniegumu nekā viesi un izcīnīja uzvaru ar 26:20.

Sērijā līdz trijām uzvarām rezultāts tagad kļuvis 1-0 “Jūrmalas Sporta” labā, bet nākamās divas spēles tiks aizvadītas Ogrē, attiecīgi, 6. un 9. maijā. Otrā spēle tiešraidē būs vērojama Sportacentrs.com.

RT @hkceltnieks: Piektdien atgriežamies mājās! Aizvadīsim LČ cīņu pret @Jurmalas_Sports: https://t.co/cJL7GKwPp4 Tiekamies! 👊