Jaunumi

Sērijā līdz divām uzvarām “Celtnieka” handbolisti izvirzījušies vadībā ar 1-0 0

Latvijas čempionāta otrā pusfinālā “Jūrmalas sports” savā laukumā uzņēma “Celtnieks/LSPA”, ko šosezon ne reizi nebija izdevies pārspēt (19:23, 20:22, 21:21). Pēc līdzīgām pirmajām minūtēm arvien vairāk sāka izpausties viesu pārākums, kas dominēja laukumā pēdējās 20 pirmā puslaika minūtes un puslaiku noslēdza ar 15:9.

Otrā puslaika sākumā Vladimirs Maslaks ar realizētu soda metienu panāca +7 viesiem, bet tad “Celtnieka” veiksmīgā spēle pajuka, ko steidza izmantot “Jūrmalas Sports”, kas kopīgām pūlēm pievilka līdz triju vārtu deficītam, bet puslaika vidū pēc Edvīna Latkovska metiena arī līdz -2 (16:18). Īstajā brīdī viesiem ar rezultatīviem metieniem izcēlās Artūrs Lazdiņš, Žanis Malahovs un Maslaks, atjaunojot sešu vārtu pārsvaru – 22:16. Pēdējās desmit minūtes aizritēja ļoti nerezultatīvā spēlē, “Celtniekam” saglabājot iekrāto un izcīnot uzvaru ar 24:20.

Sērijā līdz divām uzvarām “Celtnieka” handbolisti izvirzījušies vadībā ar 1-0 un sērijas otro maču 18.aprīlī aizvadīs savā laukumā (trešais, ja nepieciešams, dienu vēlāk turpat).

RT @hkceltnieks: Piektdien atgriežamies mājās! Aizvadīsim LČ cīņu pret @Jurmalas_Sports: https://t.co/cJL7GKwPp4 Tiekamies! 👊