Jaunumi

Play-off sērijā rezultāts kļuvis 1-1! 0

Jūrmalnieki pēc zaudējuma Ludzā (22:26) bija nonākuši pagalam nepatīkamā situācijā – vēl viens zaudējums nozīmētu sezonas beigas, kas pavisam noteikti nebija regulāro sezonu trešajā pozīcijā beigušo “Jūrmalas Sporta” handbolistu plānos.

Jau spēles pirmajās piecās minūtēs jūrmalnieki izvirzījās vadībā ar 3:1, un, lai gan ludzāniešiem izdevās rezultātu drīz vien izlīdzināt, puslaika turpinājumā neliels pārsvars saglabājās mājiniekiem, kas pēc Alberta Gulbja vārtu guvuma puslaiku noslēdza ar 12:8.

Otrajā puslaikā “Jūrmalas Sports” turpināja demonstrēt pārliecinošu sniegumu un 42.minūtē Edvīns Latkovskis panāca jau +7 jeb 19:12. Ludzas komandai izdevās vairākus vārtus atspēlēt, tomēr mājinieki panākumu nosargāja – 25:19. Tagad sērijā rezultāts kļuvis 1-1, bet sērijas trešā, izšķirošā, spēle svētdien plkst. 13:00 Spuņciemā.

RT @hkceltnieks: Piektdien atgriežamies mājās! Aizvadīsim LČ cīņu pret @Jurmalas_Sports: https://t.co/cJL7GKwPp4 Tiekamies! 👊