Jaunumi

Piektā uzvara deviņās spēlēs “Jūrmalas Sports” komandai! 0

Piekto uzvaru deviņās spēlēs šodien izcīnīja “Jūrmalas Sports” komanda, kas savā laukumā pārspēja LAT98 puišus. Spēles sākums aizritēja līdzīgā cīņā, pat ar nelielu LAT98 pārsvaru (3:1, 8:6, 10:8), tomēr puslaika otrajā pusē iniciatīvu pārņēma jūrmalnieki, pirmoreiz izvirzoties vadībā un arī pirmās 30 minūtes noslēdzot savā labā – 18:16.

Pēc pārtraukuma jūrmalnieku pārākums jau šaubas neradīja – mājinieki diezgan strauji palielināja pārsvaru un spēli noslēdza pārliecinoši – 37:25. Kaspars Naglis jūrmalnieku uzvaru kaldināja ar 11 vārtiem, savukārt LAT98 sastāvā astoņus vārtus guva Emīls Kurzemnieks.

RT @hkceltnieks: Piektdien atgriežamies mājās! Aizvadīsim LČ cīņu pret @Jurmalas_Sports: https://t.co/cJL7GKwPp4 Tiekamies! 👊