Jaunumi

Pārliecinošu uzvaru pār “Latgolu” 0

Pārliecinošu uzvaru pār “Latgolu” trešo vietu regulārajā čempionātā nodrošināja “Jūrmalas Sporta” handbolisti.

“Jūrmalas Sports” un “Latgols” trešā spēkošanās palika bez intrigas – ludzāniešu sniegums bija pagalam vājš, kas ļāva jūrmalniekiem jau puslaika vidū panākt desmit vārtu pārsvaru, bet 23.minūtē sasniegt jau 18:4. Puslaiku “Jūrmalas Sports” noslēdza ar 19:8. Arī otrajā puslaikā laukuma saimnieki palielināja savu pārsvaru un izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 34:21, nodrošināja trešo vietu regulārajā čempionātā. Iepriekš pirmo un otro pozīciju bija nodrošinājušas, attiecīgi, “Tenax” un “Celtnieks/LSPA”.

RT @hkceltnieks: Aiziet! Pirmā cīņa - RČ spēlē Kauguros plkst. 19:30 šovakar tiksimies ar @Jurmalas_Sports: https://t.co/emeo9x2D4C https:/…