Jaunumi

Pārliecinoša uzvara “Jūrmalas Sports” handbolistiem! 0

Latvijas vīriešu handbola Virslīgas spēlē par pārliecinošu uzvaru parūpējās “Jūrmalas Sports” handbolisti, kas ar 38:14 sagrāva ASK/LU.

Jūrmalniekiem šajā spēlē nevarēja palīdzēt Uldis Lībergs, bet ASK komanda spēlēja bez sava līdera Ērika Drobota.

Līdzīgā cīņā aizritēja tikai pirmā puslaika pirmās piecas minūtes, bet pēc tam jūrmalnieki strauji atrāvās un ļaujot ASK/LU handbolistiem gūt tikai piecus vārtus, pirmās 30 minūtes noslēdza ar 18:5.

Lai gan otrajā puslaikā viesiem ar vārtu gūšanu veicās mazliet sekmīgāk, “Jūrmalas Sports” tik un tā dominēja laukumā, izcīnot savu pārliecinošāko uzvaru un vienu no pārliecinošākajām uzvarām šosezon – 38:14

RT @hkceltnieks: Piektdien atgriežamies mājās! Aizvadīsim LČ cīņu pret @Jurmalas_Sports: https://t.co/cJL7GKwPp4 Tiekamies! 👊