Jaunumi

Par pēdējo Latvijas vīriešu handbola čempionāta pusfinālistu kļūst “Jūrmalas Sports” handbolisti! 0

Šodien par pēdējo Latvijas vīriešu handbola čempionāta pusfinālistu kļuva “Jūrmalas Sports” handbolisti, kas izšķirošajā spēlē savā laukumā ar 37:19 sagrāva Ludzas “Latgolu” un sērijā līdz divām uzvarām bija pārāki ar 2-1.

Lai gan sezonas gaitā “Latgolam” jūrmalniekus ne reizi neizdevās uzvarēt, ludzānieši sēriju sāka ar uzvaru savā laukumā (26:22). Vakar abas komandas pirmoreiz tikās Spuņciemā, kur saistošā spēlē “Jūrmalas Sportam” izdevās revanšēties (25:19). Tādējādi sērijas uzvarētājs izšķīrās šodien Spuņciemā.

Spēles pirmās desmit minūtes aizritēja līdzīgā cīņā un vadībā pabija gan viena, gan otra komanda. Puslaika turpinājumā, lielā mērā pateicoties Rolanda Ivanova rezultatīvajai spēlei un tam, ka “Latgolam” pagalam neveicās ar Viktora Turkupola sargāto vārtu iekarošanu, jūrmalnieki veica atrāvienu un puslaiku noslēdza pārliecinošā vadībā – 16:7. Jāpiebilst, ka puslaika pēdējās 19 minūtēs ludzānieši guva tikai divus (!) vārtus.

Otrajā puslaikā “Jūrmalas Sports” turpināja dominēt. Pēc Raita Narmes gūtajiem vārtiem mājinieki pirmoreiz sasniedza desmit vārtu pārsvaru (17:7), bet puslaika vidū jūrmalnieku pārsvars sasniedza pat +18. Ludzāniešiem tā arī neatradās nekādi pretargumenti un “Jūrmalas Sports” svinēja graujošu uzvaru – 37:19, tādejādi sērijā uzvarot ar 2-1 un kvalificējoties pusfinālam.

Tur jūrmalnieku pretinieki būs regulārā čempionāta otrās vietas ieguvēji “Celtnieks/LSPA”. Savukārt otrā pusfinālā tiksies pērnās sezonas finālisti – Latvijas čempioni Dobeles “Tenax” un vicečempioni “Ogre/Miandum”. Sērijas ilgs līdz divām uzvarām.

RT @hkceltnieks: Aiziet! Pirmā cīņa - RČ spēlē Kauguros plkst. 19:30 šovakar tiksimies ar @Jurmalas_Sports: https://t.co/emeo9x2D4C https:/…