Jaunumi

“Ogre/Miandum” saspringtā cīņā pārspēj “Jūrmalas Sportu” 0

Latvijas vīriešu handbola čempionātā 30. janvārī uzvaru izcīnīja iepriekšējās sezonas vicečempioni “Ogre/Miandum”, kas ar 30:28 pārspēja “Jūrmalas Sportu”.

Šosezon abas komandas ir tikušās tikai reizi un ļoti saspringtā cīņā ogrēnieši spēja izcīnīt uzvaru ar 22:20, lai gan pēc puslaika bija iedzinējos (10:13). Tiesa, salīdzinot ar pirmo spēli, šoreiz ierindā Ogrei nebija divu ļoti nozīmīgu spēlētāji, kas ir savainoti – Arnolds Straume un Artis Kurmēns, kas vismaz teorētiski priekšrocības šajā spēlē deva jūrmalniekiem.

Spēles sākumā gan jūrmalnieki nokļuva iedzinējos (0:1, 3:4), taču puslaika gaitā pārņēma iniciatīvu un ne tikai izvirzījās vadībā, bet arī ieguva ievērojamu pārsvaru – pēc Alberta Gulbja rezultatīvā metiena 26.minūtē pat 16:9! Puslaika izskaņā, pateicoties brāļiem Laganovskiem un Jānim Bauzem ogrēniešiem gan izdevās trīs vārtus atspēlēt – 17:13.

Otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs “Jūrmalas Sports” saglabāja 3-4 vārtu pārsvaru, taču četri vārtu pēc kārtas Ogrei pirmoreiz kopš spēles sākuma ļāva izvirzīties vadībā – 22:21. Jūrmalnieki gan vēl uz brīdi atguva vadību, taču iniciatīva jau bija pārgājusi “Ogre/Miandum”, kas sajutuši uzvaras garšu, savas iespējas izmantoja un mača izskaņā Dzintara Dravnieka rezultativitāte ļāva panākt jau triju vārtu pārsvaru. Uzvaru Ogrei izdevās noturēt, arī šoreiz uzvarot ar plus 2 – 30:28.

RT @hkceltnieks: Aiziet! Pirmā cīņa - RČ spēlē Kauguros plkst. 19:30 šovakar tiksimies ar @Jurmalas_Sports: https://t.co/emeo9x2D4C https:/…