Jaunumi

Latvijas vīriešu handbola čempionātā šodien svarīgu uzvaru izcīnīja “Jūrmalas Sports”, izbraukumā pieveicot “Vaiņodi”! 0

Latvijas vīriešu handbola čempionātā šodien svarīgu uzvaru izcīnīja “Jūrmalas Sports”, izbraukumā pieveicot “Vaiņodi”.

Lai gan pirms šīs spēles komandas turnīra tabulā atradās līdzās ar identisku bilanci (5-4), abu vienību pirmajā spēlē, kas oktobrī notika Spuņciemā, spraiga cīņa izpalika – “Jūrmalas Sports” pārliecinoši uzvarēja – 35:20.

Pats spēles sākums gan par to neliecināja –jūrmalnieki ātri izvirzījās vadībā ar 4:1 un dominēja praktiski visa puslaika garumā. 19.minūtē pēc Rolanda Ivanova kārtējiem vārtiem “Jūrmalas Sports” panāca jau 10:3 un lai gan pēc tam vaiņodnieki pāris vārtus atspēlēja, puslaika pārtraukumā Jūrmalas komanda devās ar septiņu vārtu pārsvaru – 16:9.

Pēc asumiem otrā puslaika sākumā un vairākiem noraidījumiem viesu sastāvā, mājinieki spēja pievilkt līdz -5 (20:15), taču Viktora Turkupola teicamais sniegums jūrmalnieku vārtos un Ivanova rezultatīvā spēle uzbrukumā ļāva viesiem panākt deviņu vārtu pārsvaru (24:15). Vaiņode gan nepadevās un četrarpus minūtes līdz spēles beigām pēc Normunda Pāvila metiena rezultāta starpību samazināja līdz četriem vārtiem (28:24), taču “Jūrmalas Sports” spēles izskaņu aizvadīja pārliecinošāk un uzvaru nosargāja – 32:26.

Rolands Ivanovs uzvarētāju labā guva 11 vārtus, bet zaudētājiem ar septiņiem vārtiem rezultatīvākais bija Ainārs Pāvils.

Vaiņode – Jūrmalas Sports 26:32 (9:16)
Vaiņode:  A.Pāvils 7, Lapiņš 6, Grundmanis 4, Juzups 3, N. Pāvils 2, O. Pāvils 2, Ķergalvis 1, Auders 1.
Jūrmalas Sports: Ivanovs 11/3, Naglis 6, Černousovs 5, Gulbis 3, Lībergs 3, Ence 3, Latkovskis 1.

RT @hkceltnieks: Aiziet! Pirmā cīņa - RČ spēlē Kauguros plkst. 19:30 šovakar tiksimies ar @Jurmalas_Sports: https://t.co/emeo9x2D4C https:/…