Jaunumi

LATVIJAS VETERĀNU ČEMPIONĀTA POSMĀ OGRĒ, UZVAR JŪRMALA! 0

Pirmajā 2014. gada Latvijas Veterānu čempionāta posmā Ogrē pārliecinošu uzvaru svinēja Jūrmalas handbolisti, kuri izcīnīja panākumus visās spēlēs.

Diemžēl čempionāts iesākās ar Dobeles telefonisku paziņojumu par neierašanos uz spēlēm Ogrē. Neskatoties uz to, četras komandas aizvadīja diezgan saspringtus mačus.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, ļoti pārliecinoši startēja jūrmalnieki, kuri izcīnīja uzvaras visās trīs spēlēs: pret Ogri 8:5, pret Priekuli/Vaiņodi 14:9, pret RTU 12:8. Savukārt Ogre pārspēja Priekuli/Vaiņodi ar 13:8 un RTU ar 9:6. Priekule/Vaiņode pirmo reizi visu iepriekšējo čempionātu vēsturē pieveica RTU komandu 14:10.

Kopvērtējums pēc pirmā posma:
1. Jūrmala, 6 punkti, 34:22
2. Ogre, 4 punkti, 27:22
3. Priekule/Vaiņode, 2 punkti, 31:37
4. RTU, 0 punkti, 24:35

Ogre klubs bija sarūpējis kausus pirmo trīs vietu ieguvējiem, kā arī balvas katras komandas labākajiem spēlētājiem. Interesanti, ka šoreiz trīs no apbalvotajiem bija vārtsargi. Labākie spēlētāji: J.Vētra (Jūrmala), P.Ratnieks (Ogre), Z.Mickus (Priekule/Vaiņode) un R.Pambakers (RTU)

RT @hkceltnieks: Piektdien atgriežamies mājās! Aizvadīsim LČ cīņu pret @Jurmalas_Sports: https://t.co/cJL7GKwPp4 Tiekamies! 👊

Spēles

    Notikumi