Jaunumi

Latvijas handbola čempionāta sērijā par trešo vietu “Jūrmalas Sports” uzvar pērnās sezonas vicečempionus “Ogre/Miandum” 0

Šovakar Latvijas handbola čempionāta sērijā par trešo vietu “Jūrmalas Sports” handbolisti izbraukumā pārliecinoši ar 35:26 apspēlēja pērnās sezonas vicečempionus “Ogre/Miandum” un sērijā līdz trim uzvarām panāca jau 2-0.

Sērijas pirmajā spēlē, kas pirms nepilnām divām nedēļām notika Spuņciemā, uzvaru ar 26:20 izcīnīja laukuma saimnieki “Jūrmalas Sports”. Bija sagaidāms, ka savā laukumā ogrēnieši sagādās jūrmalniekiem sīkstu cīņu, tiesa, viņiem šovakar ierindā nebija viena no līderiem Arta Kurmēna.

Spēles sākumā pēc Mareka Ģērmaņa un Arta Laganovska metieniem ogrēnieši izvirzījās vadībā ar 1:0 un 2:1, taču mača turpinājumā atdeva iniciatīvu viesiem. Vēl ceturtajā minūtē rezultāts bija neizšķirts, bet pēc tam “Jūrmalas Sports” guva četrus bezatbildes vārtus, panākot 7:3 savā labā. Viesu ofensīva neapstājās arī pēc “Ogre/Miandum” minūtes pārtraukuma – jūrmalnieki laukumā dominēja un jau pirmajā puslaikā sasniedza un pārsniedza desmit vārtu pārsvaru – 22:10 pēc pirmajām 30 minūtēm.

Otrā puslaika ievads laukuma saimniekiem bija krietni veiksmīgāks un izrāviens 5:1 ļāva ogrēniešiem sadeldēt viesu pārsvaru līdz astoņiem vārtiem (23:15), bet vēlāk pietuvojās arī septiņu vārtu attālumā. Tuvāk gan mājinieki netika pielaisti un puslaika vidū Alberts Gulbis jūrmalniekiem atjaunoja desmit vārtu pārsvaru – 29:19. Vēlāk viesu pārsvars vairākkārt sasniedza +12, bet spēli “Jūrmalas Sports” noslēdza ar 35:26. Sērijā līdz trim uzvarām jūrmalnieki tagad panākuši jau 2-0.

Sērija par bronzu var noslēgties jau šo sestdien, kad plkst. 18:00 Ogrē norisināsies sērijas trešā spēle. Ja tomēr ogrēnieši spēs gūt panākumu, tad ceturtā, un, ja nepieciešams, arī piektā spēle notiks Spuņciemā, attiecīgi, 16. un 17.maijā. Sestdienas spēle Sportacentrs.com tiešraidē.

RT @hkceltnieks: Piektdien atgriežamies mājās! Aizvadīsim LČ cīņu pret @Jurmalas_Sports: https://t.co/cJL7GKwPp4 Tiekamies! 👊

Spēles

    Notikumi