Jaunumi

“Jūrmalas Sports” viesos uzver ASK/LU komandu! 0

“Jūrmalas Sports” viesos tikās ar ASK/LU komandu. Šosezon komandas jau divreiz bija tikušās un abos gadījumos pārliecinošas uzvaras izcīnīja jūrmalnieki – 33:22 un 38:14. Šoreiz gan ASK/LU handbolisti parūpējās par spraigāku cīņu.

Jau no spēles sākuma gan vadību ieguva jūrmalnieki, puslaiku noslēdzot ar +4 (17:13), bet otrā puslaika pirmajā pusē mājiniekiem pēc Renāta Hovratoviča, Ērika Drobota un Emīla Reniņa rezultatīvajiem uzbrukumiem vairākkārt izdevās pietuvoties līdz minimumam (19:18, 20:19, 21:20, 22:21), tomēr vēlāk “Jūrmalas Sportam” izdevās atjaunot 2-3 vārtu pārsvaru, kas veiksmīgi tika nosargāts līdz pat spēles beigām – 30:28.

Jūrmalnieki joprojām sīvi cīnās par trešo pozīciju – viņiem, tāpat kā “Ogrei/Miandum” ir pa 22 punktiem, bet abās līdzšinējās savstarpējās spēlēs uzvaras guvuši ogrēnieši. Abu komandu pēdējā savstarpējā spēle 28.februārī būs skatāma Sportacentrs.com TV tiešraidē.

RT @hkceltnieks: Piektdien atgriežamies mājās! Aizvadīsim LČ cīņu pret @Jurmalas_Sports: https://t.co/cJL7GKwPp4 Tiekamies! 👊