Jaunumi

“Jūrmalas Sportam” neizšķirts pret “Latgolu” 0

Šodien Latvijas vīriešu handbola čempionāta centrālajā spēlē “Jūrmalas Sports” handbolisti pēdējā pusminūtē 16 sekunžu laikā ielaižot divus vārtus nespēja nosargāt uzvaru izbraukumā pret “Latgols”, cīnoties neizšķirti – 23:23.

Abas komandas vienu reizi šosezon jau bija tikušās Spuņciemā, kur laukuma saimnieki “Jūrmalas Sports” pārspēja “Latgolu” negaidīti pārliecinoši – 31:18. Skaidrs, ka savu līdzjutēju priekšā ludzānieši gribēja reabilitēties, turklāt arī uzlabot vietu turnīra tabulā – pirms šīs spēles viņi bija tikai sestie astoņu komandu konkurencē, bet jūrmalnieki atradās ceturtajā pozīcijā.

“Latgols” labi uzsāka spēli, pēc pirmajām desmit minūtēm izvirzoties vadībā ar 6:2, bet pamazām iespēlējās arī jūrmalnieki, kas pateicoties Ulda Līberga rezultatīvajai spēlei (piecu minūšu laikā četri vārti), spēja samazināt rezultātu līdz minimumam (7:6). Vēlāk “Jūrmalas Sports” pārņēma arī vadību, tomēr puslaiku komandas noslēdza neizšķirti – 11:11.

Otrajā puslaikā Jūrmalai vēlreiz izdevās izvirzīties vadībā, turklāt ar vārtu guvumu (jau otro šosezon) izcēlās viņu vārtsargs Viktors Turkupols, panākot 15:13 viesu labā. Drīz pēc tam gan jūrmalnieku uzbrukums iestrēga, kas atkal svaru kausus nosvēra par labu Ludzai, ļaujot panākt +3 (19:16, 20:17). Taču tad sekoja vairāki ludzāniešu noraidījumi, bet “Jūrmalas Sports” to lieliski izmantoja, no sev nelabvēlīgā 19:21 panākot 23:21. Neilgi pirms spēles beigām nieka 26 sekunžu laikā divus noraidījumus pēc kārtas nopelnīja arī jūrmalnieki, kas izrādījās liktenīgi – pēdējā pusminūtē nieka 16 sekunžu laikā Austris Tuminskis divreiz pārspēja, Jūrmalas vārtsargu, izraujot laimīgu neizšķirtu – 23:23!

RT @hkceltnieks: Piektdien atgriežamies mājās! Aizvadīsim LČ cīņu pret @Jurmalas_Sports: https://t.co/cJL7GKwPp4 Tiekamies! 👊