Jaunumi

“Final 4″ Spēļu Kopsavilkums 0

Par Latvijas Handbola federācijas (LHF) kausa ieguvējiem svētdien kļuva “Celtnieks/LSPA”, kas finālspēlē ar 26:25 pārspēja Latvijas čempionus Dobeles “Tenax”, apturot viņu 52 nezaudēto spēļu sēriju pašmāju turnīros. Par kausa izcīņas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts uzvarētāju vārtsargs Raitis Puriņš.

Dienu iepriekš atjaunotajā LHF kausā, kas noritēja pēc “Final 4″ principa (kausā startēja četras labākās komandas pēc regulārā sezonas rezultātiem Latvijas čempionātā), “Celtnieks” apspēlēja “Jūrmalas Sportu” (25:18), savukārt “Tenax” izrēķinājās ar “Ogre/Miandum” (40:24).Dienu iepriekš atjaunotajā LHF kausā, kas noritēja pēc ”Final 4″ principa (kausā startēja četras labākās komandas pēc regulārā sezonas rezultātiem Latvijas čempionātā), “Celtnieks” apspēlēja “Jūrmalas Sportu” (25:18), savukārt “Tenax” izrēķinājās ar “Ogre/Miandum” (40:24).

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju (MVP) tika atzīts rīdzinieku vārtsargs Raitis Puriņš. Par finālspēles labākajiem spēlētājiem tika nosaukti Raitis Puriņš (Celtnieks/LSPA) un Oskars Arājs (Tenax).

Spēlē par trešo vietu sacentās tās pašas komandas, kas Latvijas čempionāta bronzas sērijā – “Jūrmalas Sports” un “Ogre/Miandum”.

Lai gan spēli krietni sekmīgāk uzsāka jūrmalnieki, izvirzoties vadībā ar 4:1 (tostarp vārtus gūstot arī vārtsargam Viktoram Turkupolam), pamazām spēle izlīdzinājās un ogrēniešiem izdevās ne tikai panākt pretiniekus, bet arī izvirzīties vadībā pēc Arta Laganovska metiena – 9:8. Puslaika turpinājumā rezultāts pieauga ļoti līdzīgi, tomēr pirmās trīsdesmit minūtes savā labā spēja noslēgt “Ogre/Miandum” – 15:14.

Andra Molotanova lieliskais sniegums vārtos un sīksta aizsardzība ļāva ogrēniešiem līdz otrā puslaika vidum palielināt savu pārsvaru līdz sešiem vārtiem – 23:17. Lai gan brīžiem “Ogre/Miandum” laukumā darbojās mazliet pašpārliecināti, spēlējot uz publiku, “Jūrmalas Sports” to neizmantoja un ogrēniešu pārsvars turpināja pieaugt, maksimumu sasniedzot 50.minūtē pēc Arta Kurmēna metiena – 26:18. Līdz spēles beigām Ogres komanda savu pārsvaru nosargāja, ļaujot Jūrmalai atspēlēt tikai vienus vārtus – 31:24.
Par labākajiem spēlētājiem tika atzīti Artis Laganovskis (Ogre/Miandum) un Viktors Turkupols (Jūrmalas Sports).

Par turnīra labākajiem spēlētājiem katrā no komandām tika atzīti Vladimirs Maslaks (Celtnieks/LSPA), Ivars Lācis (Tenax), Artis Laganovskis (HK Ogre/Miandum) un Viktors Turkupols (Jūrmalas Sports). “Molten” labākā jaunā spēlētāja balva tika Nilam Kreicbergam (Tenax).

RT @hkceltnieks: Piektdien atgriežamies mājās! Aizvadīsim LČ cīņu pret @Jurmalas_Sports: https://t.co/cJL7GKwPp4 Tiekamies! 👊

Spēles

    Notikumi